ALYTAUS DZŪKIJOS LIONS KLUBAS
Header

Alytaus „Dzūkijos LIONS“ klubo krepšino taurė iškeliavo į Kaišiadoris

Vasario 2 dienos rytą  Alytaus sporto ir rekreacijos centre rinkosi populiariausio Lietuvoje žaidimo mėgėjai. Į Alytaus Dzūkijos LIONS klubo pereinamosios krepšinio taurės  penktąjį turnyrą atvyko 7 komandos.  Dzūkų kvietimą išmėginti jėgas priėmė Vilniaus Vytauto Didžiojo, Marijampolės ir Vilkaviškio LIONS klubų krepšininkai. Turnyre dalyvavo svečiai iš Kaišiadorių „Divenda“ komanda, Alytaus Rotary klubas ir UAB ”Iris”.
Pasveikinti  krepšinio turnyro dalyvių atvyko tarptautinio LIONS judėjimo Lietuvos apygardos gubernatrius Aidas Kėsas. Gubernatorius būsimiesiems nugalėtojams atvežė papildomą prizą –  puikų krepšinio kamuolį.
Varžybos prasidėjo kovomis pogrupiuose, iš jų po dvi komandas pateko į finalą. Nors žaidimo tempas nebuvo labai didelis, tačiau varžybose netruko gražių akimirkų, principingos kovos iki paskutinės varžybų akimirkos. Kurį laiką atrodė, kad į taurę pretenduoja iš Vilkaviškio  atvykęs jaunimas. Tačiau karštą suvalkų entuziazmą “atšaldė”  racionali kaišiadoriečių žaidimo taktika ir puikūs metimai iš vidutinio nuotolio. Finale Kaišiadorių „Divenda“ įveikė UAB “Iris” komandą, kuri iškopė į finalą palaužusi atkaklų turnyro šeimininkų  Alytaus Dzūkijos LIONS klubo komandos  pasipriešinimą. Tad turnyro organizacinio komiteto vadovas Žydrūnas Marcinkevičius paskelbė, kad šiemet Dzūkijos LIONS klubo taurė ir krepšinio kamuolys pelnytai iškeliaja į Kaišiadoris. Tačiau turnyro šeiminkai nepasimetė ir palinkėjo šauniai sužaidusiems kaimynams burtis į iniciatyvinę grupę ir kitąmet į Alytaus turnyrą  atvykti tapus pilnateisiais LIONS judėjimo nariais. Varžyboms profesionaliai  teisėjavo respublikinės kategorijos teisėjai Darius Sakevičius ir Irmantas Grimalauskas.
visi_2
Po varžybų svečiai neskubėjo skirstytis. Pasivaišinus kibinais ir  alučiu,  lyg atsidėkodami svetingiems šeimininkams,  suvalkiečiai smagiai užtraukė    “Mes esam dzūkai, girių karaliai…”. Dar ilgai netilo alytiškio LIONS klubo nario Modesto Dimšos gitara, skambėjo populiarios dainos. Pasirodo, liūtai dainuoja taip pat gerai, kaip žaidžia krepšinį.
Labdaros tikslais organizuojamą krepšinio turnyrą rėmė UAB „Lietaus šalys“,UAB „Energesta“, AB „Montuotojas“,UAB „Parama“, VĮ Alytaus miškų urėdija, UAB „Skirnuva“, UAB „Divenda“, o varžybių dalyvių sumokėtos turnyro startinio mokesčio lėšos tradiciškai  bus skirtos aklųjų ir silpnaregių rėmimui.