ALYTAUS DZŪKIJOS LIONS KLUBAS
Header

Dzūkijos LIONS klubo pagalbos prioritetai – žmonės su regos negalia ir vaikai

Alytaus  Dzūkijos LIONS  klubo vyrų pakviesti į labdaros koncertą balandžio 16d. miesto teatre gausiai susirinkę alytiškiai plojimais pasitiko žavią renginio vedėja Rūta Mikelkevičiūtę ir klubo prezidentą  Virgilijų  Leketą. Pristatyta  staigmena  – Alytaus vaikų dienos centro   globotinės Laura ir Gabija kartu su dviem draugėmis teatro galerijos scenoje pademonstravo sudėtingą akrobatinę programėlę.

Renginio vedėja ir svečiai –  Lietuvos LIONS vicegubernatorius   Almantas Pėstininkas,   VO Gelbėkit vaikus vadovė Rasa Dičpetrienė,  Seimo narys Robertas Šarknickas jautriai priminė gerumo ir pasidalijimo vertybes, kvietė padėti užaugti  Lietuvos ateičiai – vaikams.  Priminta, kad šio  labdaros koncerto tikslas yra  sukaupti lėšų Alytaus vaikų dienos centro “GALI”  sporto salės   remontui ir įrangai, o taip pat  ir išpildyti centro globotinių norą vasarą atostogų metu vėl nuvykti į Baltijos pajūrį.

Įspūdingu solo akordeonui kūriniu pardėjęs koncertą, Martynas Levickis papasakojo savo vaikystės patirtis, su dideliu dėkingumo prisiminė savo  motiną, nešiojusią jam akordeoną į mokyklą. Martyno virtuoziškai valdomo  akordeono garsai, persipynę su profesionalaus „Mikroorkestra“ kvarteto smuikų rauda,  tarsi užbūrė sužavėtus klausytojus. Po dvasingo koncerto gerumo dvasios  užkratas  papildė  labdaros dėžutę. Joje klausytojai suaukojo 966 eurus.  Atsiskaičius su atlikėjais ir apmokėjus kitas koncerto organizacines išlaidas labdarai iš viso sukaupta  3016   eurų.  „Geri  atlikėjai kainuoja brangiai, tačiau pasirinkome tokius, kurie pritrauktų žiūrovą, paliktų įsimintiną įspūdį, kad  žmonės  noriai ateitų į labdaros renginius“, sakė klubo prezidentas V.Leketas.  Jeigu  sukauptų  lėšų nepakaktų, papildomai paaukos klubo nariai. Taip pat pritarta iniciatyvai organizuoti talką ir patiems atlikti nesudėtingus salės parengimo remontui darbus.

Po praeitų metų balandį vykusios labdaros koncerto tema „Leiskime vaikui užaugti“  šiek tiek pasikeitė Alytaus „liūtų“  klubo teikiamos pagalbos prioritetai. Tiksliau – pasipildė didesniu rūpesčiu vaikais. Daugiavaikei alytiškių šeimai nupirktas šaldytuvas. Jaunai šeimai,  paėmusiai globoti du mažamečius  vaikelius,  padovanotas modernus šaldytuvas ir dvi specialios automobilinės kėdutės. Tai pačiai šeimai vienas klubo narių nupirko lovą globai paimtiems vaikams. Jaunieji Alytaus LEO nariai  kartu su poilsio ir pramogų centro „Tarzanija“ savininkais buvo pasikvietę kartu smagiai papramogauti vaikų namų globotinius Prieškalėdiniu   laikotarpiu  Krokialaukio  seniūnijoje su dovanėlėmis aplankytos  septynios  socialiai remtinas šeimos,  kuriose auga mažamečiai vaikai.  Tradiciškai Alytaus liūtų paramos sulaukė ir  Krokialaukio vaikų dienos centro globotiniai.

Tačiau neliko nuskriausti  ir nuolatiniai klubo paramos gavėjai – Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Alytaus skyriaus  nariai, kuriems buvo padovanota net dvidešimt „kalbančių“ kraujospūdžio matuoklių, nupirkti bilietai į Merūno Vitulskio ir į Martyno Levickio labdaros koncertą.

 

Alytaus Dzūkijos LIONS klubas  ir Alytaus vaikų dienos centras „Gali“ nuoširdžiai dėkoja visiems įsigijusiems kvietimus į labdaros koncertą ir padovanojusiems  savo gerumą vaikams. Ypatinga padėka įmonių vadovams, nupirkusiems savo kolektyvų nariams  kvietimus į labdaros koncertą – Vladislavui Gunevičiui  (Vita Baltic International, UAB ), Kęstučiui Muliuoliui („Parama“, UAB), Virginijui Almanaičiui (VA Statyba, UAB) , Tomui Vailioniui (Grinduva, UAB). Gintarui Skorupskui (Boslita ir Co, UAB)  ir informaciniams rėmėjams –  Dainiui Jurgelevičiui  („Altreklama“, UAB), Romui Burbai (Alytaus naujienos) ir  Aldonai  Jankauskienei (AlytusPlius).

 

Laimingi, kurie geba turėti. Laimingesni – kurie moka pasidalinti !