ALYTAUS DZŪKIJOS LIONS KLUBAS
Header

Labdaros vakaro metu inauguruotas Alytaus moterų LIONS klubas

Tradicinį metų pabaigos labdaros vakarą, įvykusį 2018 m. gruodžio 5 d., šiemet draugiškai organizavo jau du Alytaus LIONS klubai – Dzūkijos ir naujai įsisteigęs Alytaus moterų klubas.

Pilnutėlė Alytaus kultūros centro salė džiugiai sutiko žinomus solistus Kristiną Zmailaitę ir Edmundą Seilių, atlikusius nuotaikingą programą. Koncerto įžangoje Dzūkijos LIONS klubo prezidentas Egidijus Mensevičius informavo Alytaus visuomenę apie pavasarį vykusio labdaros koncerto metu sukauptų lėšų panaudojimą. Įsipareigojimai įvykdyti : suremontuota vaikų dienos centro „Gali“ salė su prieigomis ir finansuota centro vaikų kelionė prie jūros. Be to, klubo sukauptomis lėšomis  buvo pakeisti namo langai silpnaregei moteriai Krokialaukio seniūnijoje, nupirkta 10 kalbančių kraujo spaudimo matuoklių silpnaregiams.

Po koncerto vykusios vakaronės metu buvo iškilmingai inauguruotas Alytaus moterų LIONS klubas. Tarnystės deklaraciją pasirašė 20 šaunių Alytaus moterų. Jas sveikino ir įteikė tarptautinio LIONS judėjimo nario pažymėjimus Lietuvos LIONS apygardos gubernatorius Gintautas  Piragius. Naują klubą nuoširdžiai sveikino sponsoriai (kitaip – „krikštatėviai“) – Alytaus Dzūkijos LIONS klubas ir Druskininkų moterų LIONS klubas. Gražius linkėjimus ir siekį bendradarbiauti kilniais tikslais išsakė Alytaus ROTARY ir Alytaus ZONTA klubų atstovai.

Vakaronės dalyviai aktyviai dalyvavo labdaros aukcione, kurio vedėju bei geranoriško dosnumo įkvėpėju buvo Vladislavas Gunevičius. Svečiai dėkojo UAB „Šventė Jums“ vadovui Donatui Steponėnui ir jo kolektyvui už išmaniai ir skoningai paruoštą šventinę vakarienę.