ALYTAUS DZŪKIJOS LIONS KLUBAS
Header

Palaimintas automobilis, skirtas paliatyviųjų pacientų pavežėjimui

Birželio 26 d. pavakarę į  Alytaus  Šv. Kazimiero bažnyčios šventorių įvažiavo greitosios pagalbos automobilis. Tai nebuvo iškvietimas gelbėti ligonį. Specialųjį automobilį su plačia šypsena pasitiko parapijos klebonas Rytis Baltrušaitis, būrys  Tėviškės namų bendruomenės narių ir draugų.

Lėšas šio automobilio įsigijimui praeitų metų Kalėdinio labdaros koncerto metu sukaupė  Alytaus Dzūkijos LIONS klubo nariai, papildomai lėšų skyrė UAB „Intelektualios sistemos“ direktorius alytiškis Robertas Seilius. UAB „Karvainas“ įsigytą automobilį paruošė eksploatacijai. Pašventinus kilniai misijai skirtą transporto priemonę, buvo aukojamos Šv. Mišios  už rėmėjus, skyrusius lėšas kilniam tikslui.

Dzūkijos liūtus atstovavo naujai išrinktasis klubo prezidentas Vytautas Kucevičius ir nariai – Juozas Adomaitis ir Kazimieras Sventickas. Penkerių metų sukaktį mininčiai Tėviškės namų bendruomenei palinkėta tęsti atjautos ir altruistinės pagalbos ligoniams misiją. Bendruomenės vadovas Jonas Eimantas Balaika pasidžiaugė, kad padovanotasis automobilis išplės paslaugų sunkių ligonių priežiūrai apimtis bei kokybę.  Bendromis rėmėjų pastangomis nupirktas ir paruoštas naudotis labai reikalingas automobilis, kurio pagalba bus galima pervežti gulinčius pacientus, o taip ir su neįgaliojo vežimėliu. J.E. Balaika   nuoširdžiai padėkojo paramos lėšų rinkimo organizatoriams –  Alytaus Dzūkijos LIONS klubui ir  bendruomenės rėmėjui R. Seiliui.

Dr. Kazimieras Sventickas