ALYTAUS DZŪKIJOS LIONS KLUBAS
Header

Tradicinė klubo prezidentų rotacija

Gegužės 31 d. klubo prezidento Egidijaus Mensevičiaus kvietimu į šventinį sezono baigiamąjį susirinkimą gausiai susirinko klubo nariai su poniomis, Alytaus ZONTA ir Alytaus ROTARY klubų atstovai. Dalyvavo ir klubo dvynio Prancūzijos Velizy LIONS atstovas ir mūsų klubo Garbės narys Philippe Muller ir jį atlydėjusi, nuolatinė klubų bendravimo tarpininkė,  ponia Adelė Daukšienė.

Po nuotaikingo liaudiškos muzikos ansamblio pasirodymo, išklausėme 2018 -2019 metų sezono klubo prezidento E.Mensevičiaus ataskaitą. Apart nuveiktų gražių labdaros darbų, pasidžiaugta ir tuo, kad prezidento iniciatyva surinkta ir susisteminta klubo dokumentacija bei atnaujintos relikvijos. Alytaus klubo atributika papuoštas P.Muller informavo apie atvykstančią iš Prancūzijos didelę labdaros siuntą, kurios transportavimo išlaidas savitarpio pagalbos tvarka apmokės Dzūkijos LIONS klubas.

Iškilmingai prisiekė ir pasidabino regalijomis 2019 -2020 metų klubo prezidentas Deimintas Radzevičius. Viceprezidento ženklelis įsegtas Vytautui Kucevičiui. Nuskambėjo padėkos žodžiai atitarnavusiam prezidentui ir geriausi linkėjimai naujajam. Sveikinimo žodžius tarė broliškų Alytaus klubų atstovai su kuriais pasidalinta patirtimi, aptartos tolesnio bendradarbiavimo gairės.

 

Kazimieras Sventickas