ALYTAUS DZŪKIJOS LIONS KLUBAS
Header

XXIII Lions forumas Kaune

Saulėtą rugsėjo šeštadienį, jau į XXIII forumą Kaune, rinkosi didžiausios pasaulyje klubinės labdaros organizacijos LIONS nariai iš daugiau kaip 20 Lietuvos miestų.  Noro susitikti, pabendrauti, pasidalinti patirtimi ir sėkmės istorijomis nesutrukdė net dėl COVID-19 pandemijos jaučiama nuolatinė įtampa.

Video sveikinimus forumo dalyviams atsiuntė pasaulinės LIONS atstovybės prezidentas Dr. Jung Yul Choi, oficialų sveikinimo raštą, su nuoširdžiais palinkėjimais, atsiuntė Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda.  Šventės dalyvius sveikino ir visokeriopos sėkmės labdaringoje veikloje linkėjo D-131 apygardos gubernatorė Daiva Grikšienė ir kiti valdybos nariai.

Po oficialių sveikinimų ir diskusijų bendravimas persikėlė į atviras erdves. Forumo dalyviai rinkosi Laisvės alėjoje, šalia Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios, Kauniečių dar vadinamos Soboru ir rikiavosi šventinei eisenai. Pakilios nuotaikos eisenai suteikė ją lydėjęs pučiamųjų orkestras. Laisvės alėją užpildė liūtiška mėlyna ir geltona spalva pasipuošę eisenos dalyviai, nešini klubų vėliavomis ir kita šventine atributika. Eisena pritraukė didelį smalsuolių kiekį, į lauką išviliojo parduotuvių, kavinių ir kitų įstaigų darbuotojus, miestiečius ir miesto svečius. Vieni skubėjo įamžinti eiseną savo mobiliuose įrenginiuose, kiti tiesiog dovanojo eisenos dalyviams šypseną ir sveikino mojuodami ranka.

Oras buvo tiesiog nuostabus, iš Laivės alėjos, pasukę Vilniaus gatve pasiekėme Rotušės aikštę, kur ir baigėsi šventinė eisena. Eisenos dalyviai patraukė link Kauno pilies. Čia įrengtame amfiteatre vyko LIONS klubų prezidentų inauguracija, kurios metu naujai išrinkti Prezidentai davė pažadą tęsti klubų veiklą, tarnauti visuomenei, padedant tiems, kuriems labiausiai reikia. Inauguraciją baigėme bendra šventinės eisenos dalyvių nuotrauka.

Forume smagiai laiką leido klubo nariai Vytautas Kucevičius, Algimantas Stašiauskas, Andrius Stasiukynas, Henrikas Kirkliauskas, Modestas Dimša, Nerijus Rydolis, Virginijus Jurkonis.

2020 09 19

Virginijus Jurkonis